Sosyal medyada da müşterilerimizin yanındayız.
Özlü Mühendislik, projeli işlerimiz, taahhütlerimiz, kültürel etkinliklerimiz, kısacası bizimle ve iştiraklerimizle ilgili tüm etkinliklerimizi sosyal mmedya hesaplarımızla sizlere sunuyoruz. Facebook ve twitter hesaplarımızdan ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor, projelerimizi duyuruyoruz. Siz de bizi sosyal medya üzerinden takip edin, size özel hazırlamış olduğumuz ürünlerden haberdar olun.
open close

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 

Özlü Mühendislik olarak biz,

 


  • Çevreyi kirletmeden, doğaya saygılı olarak geri dönüşüm uygulamalarını esas alırız.

*  Bünyemizde ve sanayi alanında sürekli enerji ve çevre geri dönüşüm projeleri hazırlayıp uygulayarak yolumuza devam etmekteyiz.

*  Yaşadığımız çevre bizlere atalarımızın mirasıdır. Bizler, gelecek nesillere daha iyi, daha yaşanabilir ortamlar sunmak için yeni projeler üretiriz.

*  Kendi bünyemizde çevreyi koruma adına çalışmalar yapıp sanayinin de daha büyük projelere imza atması ve uygulaması firma sorumluluğumuzdur.

*  Çevresel Uygunluk yükümlülüklerini yerine getirip, Çevresel performansı iyileştirmek için Çevre Yönetim Sisteminde sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız.

Dünyada nasıl yaşamak istiyorsak ona öyle bakmak zorundayız. Çünkü biz dünyanın sahibi değiliz!

TS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

İç Denetim

Kalite Yönetimi Toplantıları

İç Denetçi Katılım Sertifikaları

TS EN ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

TS EN 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

CE Sertifikası