Sosyal medyada da müşterilerimizin yanındayız.
Özlü Mühendislik, projeli işlerimiz, taahhütlerimiz, kültürel etkinliklerimiz, kısacası bizimle ve iştiraklerimizle ilgili tüm etkinliklerimizi sosyal mmedya hesaplarımızla sizlere sunuyoruz. Facebook ve twitter hesaplarımızdan ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor, projelerimizi duyuruyoruz. Siz de bizi sosyal medya üzerinden takip edin, size özel hazırlamış olduğumuz ürünlerden haberdar olun.
open close

Özlü Mühendislik,

2001 yılında Selçuk ÖZLÜ ve Nilüfer ÖZLÜ tarafından kurulmuş olup;

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Doğalgaz, LNG, Basınçlı Hava, Sıhhi Tesisat, Buhar, Kızgın Yağ, Kızgın Su, Yangın Tesisatları, Proje, Taahhüt, İmalat, Mühendislik Hizmetleri yanı sıra Enerji Tasarruf Sistemleri, Enerji Verimliliği ve Yönetimi konularında önemli projeler hayata geçirmiştir. 2008 yılından günümüze limited şirket olarak kurumsal organizasyon hedefiyle yoluna devam eden Özlü Mühendislik 2013 yılından itibaren ise Ar-Ge, Tasarım, İmalat ve Üretim konularında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

İşin keşfi ile başlayıp teklif, proje, depo, satın alma, imalat, şantiye, işçi sağlığı ve güvenliği ile devam eden iş teslimi ve mali işler ile sona eren süreci özel bir yazılım ile denetim ve kontrol altında tutup insan hatasını en aza indirgeyip çalışma verimliliğini en üst seviyeye ulaştırmaya çalışmaktadır.